Jdi na obsah Jdi na menu
 


čísnké minceČínské mince, které splní Vaše přání.

Milí a vážení návštěvníce a návštěvníci našich stránek.

Otevřeli jsme pro vás obchůdek - zatím jen malinký (časem uvidíme, jak se mu povede). V něm si můžete zakoupit drobnou, ale milou a kouzelnou věcičku - čínské mince pro štěstí.

Čínské penízky, jak známo, jsou velmi oblíbeným pozitivním zářičem - pro bohatství, ochranu, štěstí, lásku, plodnost, radost, energii, zdraví a další. Dokonce mají moc  přinášet klidný spánek (dáme-li si je večer pod polštář).

Jsou malé, skladné a přitom velmi účinné. Můžete je nosit stále u sebe - v peněžence, v kapse, na ruce, nebo si je pověsit kamkoli ve svém bytě, autě či kanceláři.

Čínské penízky jsou tři, propletené barevným provázkem, který je volen dle přání. Cena: 50,- Kč. A jak nadpis napovídá, bude do nich vložena informace, která Vám pomůže splnit jedno Vaše přání.

Věřím tedy, že tyto kouzelné mince od nás, Vám přinesou jen samou radost a spoustu splněných přání (o čemž nás budete muset informovat, jak se splnila :-)). Penízky ale nemusejí udělat radost jen Vám, mohou potěšit i Vaše blízké, známé a kolegy v práci. Vězte, že takový dárek, věnovaný druhým z lásky či dobrého úmyslu, posiluje a znásobuje jeho pozitivní energii, kterou budou nabity.

Jak penízky objednat:

Objednávku směřujte na náš nový mail: obchudek@atarot.cz. Jako předmět uveďte „čínské mince“. Do mailu, prosím, napište kolikrát si chcete mince objednat, Vaše jméno a příjmení, adresu bydliště a připište Vaše přání. Na konec, prosím, uveďte, jakým způsobem chcete mince uhradit -

  • převodem z Vašeho účtu na číslo účtu: 1047276033 / 0800
  • poštou, na dobírku.

Pokud budete chtít penízky pro své známé s konkrétní aktivací přání, je nutné uvést datum narození dotyčné/ho, popřípadě alespoň křestní jménem. Popřípadě alespoň jméno a příjmení, pokud datum narození nebudete znát.

Následně dostanete potvrzovací mail, kde bude uveden vriabilní symbol pro platbu přes účet, popřípadě další nutné informace.

Penízky Vám zašlu obratem (po obržení platby) v obálce.

Platba:
Nejlépe předem, na účet: 104 727 60 33/ 0800 (vriabilní symbol Vám bude zaslán)
Vyhnete se tak poštovním poplatkům, které jsou poměrně vysoké - cena dobírky se pohybuje od 75,- Kč do 90,- Kč.

Pokud si objednáte více jak jedny mince a budete platit převodem na náš účet, poštovní známku nehradíte. Pokud jedny - bude Vám připočteno 10,- Kč za známku.

Akce: Objednáte-li si  více jak 4 ks mincí, zodpovím Vám jednu otázku, která Vás momentálně nejvíce tíží. Stačí  ji k objednávce mincí připsat.

Doporučení - jak přání formulovat:

Vaše přání by mělo být nemanipulativní a pozitivní. Nemělo by zasahovat do svobodné vůle druhých. To znamená, že nemůžete si přát - např.: „Přeji si získat pro sebe lásku určitého muže (ženy)“, nebo i přání, někoho poškodit. Takové přání by se Vám nevyplnilo a mohlo by i ublížit.

Mělo být tedy nekonkrétní - např.: přeji získat lásku, skvělého muže (ženy), upevnit zdraví, zhubnout, více peněz, novou, lépe placenou práci, atd.

V případě, že budete chtít mince věnovat druhému, pak bude platit trošičku něco jiného. Mince budou aktivovány až v momentě, kdy obdarovaný sám si přání zvolí. Stačí, když si je vezme do ruky, zavře oči a v duchu nebo nahlas vysloví své přání. Ale pokud byste přesto chtěli aktivovat pro někoho druhého konkrétní přání, musíte mít jeho/její souhlas - zeptat se dotyčné osoby, co by si přála a zda by opravdu chtěla, aby se jí to splnilo.

Poslední, velmi důležitá věc: Zvažujte prosím moudře a pečlivě svá přání, protože vesmír nám plní většinou všechna do puntíku! ( vyjma takových, které nejsou v tomto reálném světě možná).

cinske mince


 

S láskou a srdíčkovým pozdravením  Ivana.