Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek Tyto stránky, on-line věštírna a poradna,
by nemohly existovat bez zájmu a podpory, vás všech - milých čtenářek a čtenářů, tazatelek a tazatelů. Děkujeme vám, za každý, byť malinký, vzkaz pro nás, za každý mail, kde vyjadřujete své pocity a názory. Děkujeme i za krásné dárečky od milých lidí, kteří nám fandí. Pokaždé, všechny tyto příjemné projevy lásky, od vás, nás nesmírně zahřejí a pohladí a dodají velikou sílu a chuť do další práce.

Děkujeme i za velmi zajímavé příspěvky do Ankety. Myslím, že jste napsali slova, která výstižně osvětlila problematiku a otázku ceníků při práci poradců a vykladačů.

Vaše názory měly jedno společné - láska, lidskost, srdíčko, pochopení, citlivý přístup... – to je TO, co při práci - "poslání", by mělo zůstat na prvním místě.
Přesto každý ví, že bez peněz - této výměnné energie bytí - by jednoho dne buď stránky zanikly, nebo by se nemohly dále rozvíjet...

Vězte, že stránkám musíme věnovat mnoho hodin volného času, práce a také finančních prostředků, aby alespoň, tak, jak fungují doposud, fungovaly i nadále.
Proto Váš dar, jakkoliv malý, pomůže nejen nám, protože díky těmto prostředkům budeme moci zkvalitnit jejich obsah a podpořit jejich rozvoj, ale také pomůže všem čtenářům a návštěvníkům, kteří budou moci čerpat pomoc pro sebe z více informací.
 
* * *
dárci z ČR mohou přispět do kasičky s číslem účtu:
 
2400080723/ 2010
variabilní sybmol:
33478
 
dárci ze SR mohou přispět do kasičky s číslem účtu:
 
2400080723/ 2010
IBAN: CZ3620100000002400080723
variabilní symbol:
73721
* * *
Děkujeme.
Přejeme všem lidem život plný lásky, spokojenosti, zdraví, hojnosti a splnění všeho, po čem toužíte.
S láskou a poděkováním vaše čarodějky. :)

 

 


Ddodatek:
Vybrala jsem některé příspěvky z rubriky Ankety, která byla na našich stránkách v roce 2007.
Jsou k zamyšlení a posouzení. Nechť si vytvoří úsudek, o odměňování této práce, každý sám… Velmi vám všem pisatelkám děkujeme, že jste se s námi o své názory podělily...

 
Vaše názory z rubriky Ankety:

(Kristina, 22. 03. 2007 04:23)

Milé dámy čarodějky,
řekla bych jen pár slov k Vaším otázkám.
Podobných stránek se na netu vyskytuje poměrně dost,ale většina z nich jsou velice neosobní a chladné. Zdůrazňuji chladné! Protože občas pracuji v noci a když se mi nezavírají očka tak koukám po stránkách, kde se vyskytuje věštění, magie, bylinky, alternativní medicína,léčivé kameny atd.....a musím říci, že Vaše stránky jsou "žůžové". Zatím jsem neviděla hezčí a vlastně ani lepší.Dýchá z nich Vaše radost z práce pro nás lidi! Vaše práce je jistě smysluplná a dovoluji si říct, že i potřebná. Spousta lidí rádo využije rady při řešení svých problémů a myslím si, že pro spoustu z nich jistě není problém Vám zaslat nějakou tu korunku za Vaši pomoc a Váš čas. To jestli mít pevné ceny to je opravdu otázka, kterou si budete muset rozhodnout dámy samy. Z "ničeho" živy nebudete a faktem je, že pomáhat druhým bere velice moc energie Vám samotným a spoustu času....myslím si tedy,že nějaká finanční odměna je na místě.Znáte lidičky, když je něco zadarmo tak šup na to. Pokud Vám slíbené odměny nezasílají s klidnou dušičkou bych vystavila ceník. V žádném případě stránky nerušte, moc by mi chyběly,ráda si v nich pročítám a i s žádostí o radu se na Vás obracím. Za Vaší práci (poslání) moc děkuji.
Přeju krásný sluníčkový den.Kristin

(Aťka, 06. 12. 2006 19:53)
Milé čarodějky,
máte super stránky a hodně lidem pomáháte. Myslím si, že je samozřejmostí, že za dobrou práci má být člověk odměněn. Není vůbec ostuda o finanční příspěvek požádat. V našem společenství jsou to peníze, v jiném tom byly naturálie, tak jen dobře vymyslet pravidla. Jsem toho názoru, že každý rád za radu zaplatí i když je k nezaplacení. A každý dle své kapsičky. Vždyť je to bez vyhledávání kontaktů, telefonů, návštěv a dlouhých cest, přímo z teplíčka domova. To už za odměnu stojí každopádně. Soudní lidé snad nevymřeli a ti méně majetní zase můžou pomoci jinak. Třeba reklamou těmto super stránkám.

 
(Pavlínka, 09. 12. 2006 22:01)

Dobrý večer,milé čarodějky.... Velmi vás obdivuji, jsem dnes na vašich stránkách asi tak po třetí, ale ještě nikdy jsem neměla dost časíku na to si přečíst vše co tu máte. Nejdřív jsem omrkla vaše stránky letem, pak poslala email a přečetla si Andělskou magii, za kterou VELMI DĚKUJI! A dnes jsem si všimla vašich kouzelných čísílek vašeho účtu a musím říct, že i tohle velmi chápu. Mám kartářku, která si nikdy nechce vzít ani korunu a tak jí kupuji alespoň nějaké dárečky, které by se mohli hodit, ale myslím si, že nějaké koruny by jí pomohly mnohem více. Věřím že se ty čísílka budou hodit i nám. Díky za to, že tu jste. PA pa pa


(Simča, 05. 01. 2007 21:19)
Holčičky sluníčka, pokračujte tak, jak uznáte za vhodné. Nenechte se prosím otrávit. Bylo by to moc, moc škoda. Daly jste mi radu a já zaplatila (malinkou částku - symbolickou),jsem samoživitelka s dospívajícíma "miminama",mám se dost co otáčet, synové jsou "černá díra",ale klidně pošlu znovu. Proč ne, za všechno se platí. Vydržte a pokračujte. Přeju zdravíčko a štěstíčko. Simča

Žanda, 12. 01. 2007 23:41)
pročítám anketu a nenacházím žádné konkrétní návrhy. Cítím s Vámi, milé čarodějky. Vím z vlastní zkušenosti, že když člověk pořád dává (lásku, peníze, pozornost, čas, zábavu - jedním slovem energii), tak mu potom chybí. No a když to dělá s láskou a rád je mu zase hloupé (a připadá mu neslušné) za to něco chtít. Nevím, co máte dělat, ale stránky, prosím, nerušte.
Peníze jsou forma energie. Když dáváte svoji energii nám, musíte ji nechat zase proudit zpátky (vedlo by to k nerovnováze a k tragédiím - zákon o zachování energie se ,jako všechny fyzikální zákony, nedá beztrestně porušovat). Jen myslím, že právě Vám nevyhovuje vyvěšování ceníků. Držím palce, ať najdete takový způsob, který by vyhovoval Vašim laskavým a nekomerčním duším. S láskou a vděčností Vaše Jana

(Věra, 02. 03. 2007 18:50)
Milé holky čarodějky,
cítím potřebu vám napsat,ale nevím jestli se mi podaří vyjádřit vše tak,jak myslím.Sama teď řeším problémy a nějak mi to nemyslí,jen co se mi podaří najít věštírnu otevřenou,ozvu se a ráda za radu zaplatím.
Každý soudný člověk určitě pochopí,že se nedá žít ze vzduchu a pokud chcete a děláte svoji práci s láskou a věnujete jí svůj čas(který by jste jinak mohly trávit se svými drahými),měla by za to přijít odměna,jakákoli.Mělo by docházet k výměně energií,jejich vyrovnání...

 

 

Obrazek A tak by to v životě mělo chodit – pomáhat si navzájem. Protože ten, kdo má tendence, udržovat energii pouze pro sebe, ten nikdy nedokáže rozproudit to krásné uvnitř sebe samého, které vyplývá z hřejivé radosti - ze srdce a lásky dávat druhým a být i díky těmto citům obdarován. Časem si snad lidé uvědomí, že navzájem si pomáhat a mít z toho radost, je přirozený proces šťastného a láskyplného života na naší krásné, planetě Zemi. A když tento „zázrak“ lidé pochopí, zažijí uvnitř cosi, čemu se říká pocit štěstí, radosti a naplněnosti. Tak jak zažíváme my všichni, kteří se snažíme, Vám všem lidičkám, dávat to, co prostřednictvím těchto stránek můžeme - alespoň láskyplná slova, podporu a radost. A za to, že vám toto dáváme, tak vy nás odměňujete již jen tím, že nám píšete překrásná slova, které nás pokaždé velmi zahřejí a pohladí. Děkujeme.
 

Přejeme, vám všem,
abyste v sobě nalezli skutečnou hodnotu štěstí
a opravdovou lásku v životě...

S hřejivou láskou a úctou, Vaše čarodějky.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Podekovani

(Zuzi, 17. 6. 2013 12:55)

Dekuji za tyto stranky, procitam je po kouskach kazdy den, verim v to ze nam tyto stanky dovoluji koukat na svet prece jen lepsim pohledem, vse ma svuj vyznam.Po vecerech prosim andelicky at nas chrani a pomahaji uzdravit moji dcerku a verim ze jsednou me prosby budou vyslyseny. Preji vsem krasny slunickem prosviceny den :-)

Poděkování

(Ivaka, 23. 11. 2012 7:45)

Zdravím vás, milé čarodějky. Vaše stránky s kartičkama navštěvuji dlouho a opakovaně a musím říci, že tak krásné a srdíčku lahodící stránky jsem nikde jinde nenašla. Vaše kartičky mi pomáhají uvědomit si, co je v životě důležité a vím, že když zavítám na tyto stránky, jako bych se dostala do jiného světa. Ještě jsem se nesetkala s otevřenou poradnou, ale to vůbec nevadí, vždycky si v tu chvíli říkám, že je asi daleko více lidí, kteří poradnu potřebují více než já, protože nic není náhoda. Přeji jim to všem. I tak cítím lásku a pomoc a to mě vždycky potěší. Je krásné, že tu máte výběr z mnoha kartiček, které jsou úžasné a vždycky mi odpoví na mé otázky. Je zvláštní, že až dnes jsem si všimla Kasičky s číslem účtu a jsem moc ráda, že Vám mohu nějakým obnosem, třeba i opakovaně, přispět. Plně si to zasloužíte. Jsem ráda, že ukazujete cestu lidem, kteří v dnešním uspěchaném světě hledají oázu klidu a vnitřní pohody. Moc vám za to děkuji a buďte tu dlouho s námi, jsem vám za to vděčná .Přeji vám všem, tvůrcům těchto krásných stránek, i všem hledajícím, hodně zdraví. S láskou Iva

Léčení

(Marie, 29. 10. 2012 19:22)

Právě dnes, asi ne náhodou, jsem našla vaše stránky. Pročítám jednotlivé modlitby, našla jsem i tu pro uzdravení mé vnučky. Děkuji mnohokrát, mohu se lépe vyjádřit s prosbou a vyléčení. Přeji hodně úspěchů a hodných lidiček kolem. Marie

Pohlazení

(Ivana, 19. 5. 2010 16:30)

Chtěla bych moc poděkovat za tyto stránky.Vždy se k nim ráda vracím a působí na mě jako pohlazení. Ujištění, že snad se dá i v tomto světě plném zloby, karierizmu, honbou za penězi atd., najít záchytný bod, který pomáhá věřit, že tomu může být i jinak.Ještě jenou díky.

co je to štěstí

(milena, 19. 8. 2010 22:48)

jen buh davá odměnu lidem kteří ho uznávají srdcem jen buh dává zdraví lidem těm kteří ho nezradí a jen buh dává štěstí jenom lidem těm kdo za nim stojí i v boji.tot, vše.

podpora

(Hanka, 21. 4. 2010 22:18)

Moc děkuji za vaše úžasné stránky, věřím,věřím,věřím
Hanka

zmatek

(Oksana, 30. 10. 2009 6:29)

Dekuji Vam za vase stranky, a tesim se na Vaši odpoved

tehotenstvi

(Kristyna, 23. 9. 2009 12:32)

prosim vas chtela bych vedet jestli budu mit deti a kdy nejde mi to a jestli em miluje partner moje narozeni je 17.4.1991 dekuji vam moc horvathova

Poděkování...

(Roman, 18. 9. 2009 17:18)

Děkuji vám za vaše stránky i za to že pomáháte lidem. Jsem vám za vaši pomoc opravdu vděčný.Přeji vám moc lásky a štěstí...

Hledání

(zdenina, 5. 8. 2009 11:59)

ahoj všichni obdivovatelé jemnohmotných energií, asi jako všichni návštěvníci těchto stránek i já neustále hledám.... snad osvícení, pravdu, skutečnou lásku. Nevím jak vy, ale někde uvnitř cítím, že je to nesmírně jednoduché a tak se pořád dokola ptám, proč, když už jsem mnohdy tááák blízko, mi "to" pokaždé uteče. Každopádně tyhle stránky mi zas a znova dávají chuť pokračovat v cestě a já za to moc děkuji. Mám chvilky, kdy jsem přesvědčena, že jsem pod ochranou andělů, víl, bohů, všech těch pozitivních energií..., jako by mi říkali "stačí požádat", vlastně to opravdu funguje, ale můj rozum pořád straší "co když to nebude navždy, co když to není tak jednoduché".Řekněte, je to tak jednoduché?......

Dokonalost..

(Karolínka, 24. 4. 2009 20:36)

Zdravim všecky milé nadpřirozené bytostičky této stránky.. Vy jste ty co mocky obdivuju.. také mě moc zajímají věštby a výklady, ale nenarodila sem se s touto schopností.. Musí Vám všecky dotahy brát velmi síly a pak jste vyčerpaní.. Já jsem teprve 18letá studentka a zkusím něco málo ušetřit z kapesného a zaslat vám nějaké korunky.. moc sem vám chtěla napsat na mail můj problémek, ale nebudu vás zatěžovat máte toho určitě spoustu.. přeju mocinky moc štěstíčka, zdravíčka a všeho co si přejete!!

Kasička

(Jana, 3. 3. 2009 19:28)

Znám ženu, která se také zabývá věštěním a pomáhá lidem ke zdraví. Když jsem se jí ptala, kolik chce za svou práci. Odpověděla: Tolik, aby ti to nebylo líto. Myslím,že je to skvělé řešení, stejně jako to Vaše

Děkuji Vám čarodějky !

(Wan, 2. 3. 2009 8:54)

a přeji vše dobré, s láskou Wan

Poděkování

(Mazrim Taim, 13. 2. 2009 19:06)

Jako člověk znalý sěta i magických praktik vám chci poděkovat za to, že pomáháte lidem. O tom má být žvot čaroděje. Hluboká poklona a vděčnost

Mazrim TAim

Přání

(JANA, 26. 12. 2008 11:28)

Našla jsem náhodou /asi to není náhoda/Vaše stránky.
Jsou opravdu hřejivé.Pročítám je každý den a vždy najdu něco co mě osloví ikdyž všemu nerozumím.
Přeji Vám všem úšpěšný rok 2009 a to ve všech směrech.

PODĚKOVÁNÍ ZA KRÁSNÉ STRÁNKY

(HANA CARMEN ŠEBKOVÁ, 25. 11. 2008 14:00)

DĚKUJI VÁM ZA KRÁSNÉ STRÁNKY. DUCHOVNÍ ŽIVOT JE V DNEŠNÍ USPĚCHANÉ DOBĚ OPRAVDU NUTNÝ.JE TO SLUNCE V DUŠÍCH VŠECH

Poděkování

(Milada, 23. 11. 2008 22:09)

Děkuji vám drahé jestli mohu nazvat na dálku přítelkyně moc jste mne pomohly v mém životě přeměnit svou cestu tak abych mohla byt taky štastná ,děkuji za vaše rady řídila jsem se jimi a byly mi opravdu moc užitečné sice ted nastává druhá etapa mého života která je taky dost těžká ,ale snažím se to zvládat a doufám že se mi to podaří.Ještě jednou mnoho díku bez vaši podpory a pomoci bych to určitě nezvládla.

Pro Markétku i ostatní

(Ivana z Atarotu, 30. 9. 2008 14:19)

Markétko, díky za milá slovíčka. No a co se věštírny týče, včera jsem jí chtěla pustit, ale nastal nějaký technický problém. Takže zatím musím čekat,až to bude opraveno. Ale jinak - žádná sláva Markét, s tím otvíráním. Vím to moc dobře, jen prostě dotazů pokaždé mraky a času opravdu málo. Tak snad se někdy probojujete.
Přeji Vám hezký den i moře lásky kolem Vás.

A samozřejmě i Vám ostatním děkuji, že vaše vlídná slova. Zahřejí, potěší a tak snad zas i tyto stránky vám budou moci na oplátku být dlouho užitečné. ;-)
Mějte se všichni překrásně.
Příjemné dny přeje Ivana.

Díky

(Markéta, 30. 9. 2008 13:04)

Dobrý den čarodějky , odjakživa mě toto spojení s magii lákalo ale nikde sem nenašla odvahu se tím zabírat atd.... Chtěla sem vám jen říct,že na vaše stránky sem narazila náhodou a opravdu mě to potěšilo ,že v dnešní době existujou lidičky jako vy ,že se snažíte pomoct lidem při jejich problémech a tak dále .S ice máte dnes věštírnu zavřenou ale já se ráda vrátím a určitě toho využiji:) Přeji krásný den

Tyto stránky

(Dáša, 11. 8. 2008 22:35)

Děkuji za tyto stránky, jsou moc hezké. Dáša