Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek Tyto stránky, on-line věštírna a poradna,
by nemohly existovat bez zájmu a podpory, vás všech - milých čtenářek a čtenářů, tazatelek a tazatelů. Děkujeme vám, za každý, byť malinký, vzkaz pro nás, za každý mail, kde vyjadřujete své pocity a názory. Děkujeme i za krásné dárečky od milých lidí, kteří nám fandí. Pokaždé, všechny tyto příjemné projevy lásky, od vás, nás nesmírně zahřejí a pohladí a dodají velikou sílu a chuť do další práce.

Děkujeme i za velmi zajímavé příspěvky do Ankety. Myslím, že jste napsali slova, která výstižně osvětlila problematiku a otázku ceníků při práci poradců a vykladačů.

Vaše názory měly jedno společné - láska, lidskost, srdíčko, pochopení, citlivý přístup... – to je TO, co při práci - "poslání", by mělo zůstat na prvním místě.
Přesto každý ví, že bez peněz - této výměnné energie bytí - by jednoho dne buď stránky zanikly, nebo by se nemohly dále rozvíjet...

Vězte, že stránkám musíme věnovat mnoho hodin volného času, práce a také finančních prostředků, aby alespoň, tak, jak fungují doposud, fungovaly i nadále.
Proto Váš dar, jakkoliv malý, pomůže nejen nám, protože díky těmto prostředkům budeme moci zkvalitnit jejich obsah a podpořit jejich rozvoj, ale také pomůže všem čtenářům a návštěvníkům, kteří budou moci čerpat pomoc pro sebe z více informací.
 
* * *
dárci z ČR mohou přispět do kasičky s číslem účtu:
 
1047276033 / 0800
variabilní sybmol:
33478
 
dárci ze SR mohou přispět do kasičky s číslem účtu:
 
2400080723/ 8330
variabilní symbol:
818
* * *
 
 
Závěrem bych chtěla poprosit každého, kdo pomůžete nějakým tím zlaťáčkem do kasičky, abyste nám sdělil/a na náš mail: atarot@centrum.cz, oznámení a své jméno a příjmení + adresu bydliště.
Chtěly bychom se Vám odměnit malým dárečkem pro štěstí, který Vám zašleme poštou.

Přejeme všem lidem život plný lásky, spokojenosti, zdraví, hojnosti a splnění všeho, po čem toužíte.
S láskou a poděkováním vaše čarodějky. :)

 

 


Ddodatek:
Vybrala jsem některé příspěvky z rubriky Ankety, která byla na našich stránkách v roce 2007.
Jsou k zamyšlení a posouzení. Nechť si vytvoří úsudek, o odměňování této práce, každý sám… Velmi vám všem pisatelkám děkujeme, že jste se s námi o své názory podělily...Vaše názory z rubriky Ankety:

(Kristina, 22. 03. 2007 04:23)

Milé dámy čarodějky,
řekla bych jen pár slov k Vaším otázkám.
Podobných stránek se na netu vyskytuje poměrně dost,ale většina z nich jsou velice neosobní a chladné. Zdůrazňuji chladné! Protože občas pracuji v noci a když se mi nezavírají očka tak koukám po stránkách, kde se vyskytuje věštění, magie, bylinky, alternativní medicína,léčivé kameny atd.....a musím říci, že Vaše stránky jsou "žůžové". Zatím jsem neviděla hezčí a vlastně ani lepší.Dýchá z nich Vaše radost z práce pro nás lidi! Vaše práce je jistě smysluplná a dovoluji si říct, že i potřebná. Spousta lidí rádo využije rady při řešení svých problémů a myslím si, že pro spoustu z nich jistě není problém Vám zaslat nějakou tu korunku za Vaši pomoc a Váš čas. To jestli mít pevné ceny to je opravdu otázka, kterou si budete muset rozhodnout dámy samy. Z "ničeho" živy nebudete a faktem je, že pomáhat druhým bere velice moc energie Vám samotným a spoustu času....myslím si tedy,že nějaká finanční odměna je na místě.Znáte lidičky, když je něco zadarmo tak šup na to. Pokud Vám slíbené odměny nezasílají s klidnou dušičkou bych vystavila ceník. V žádném případě stránky nerušte, moc by mi chyběly,ráda si v nich pročítám a i s žádostí o radu se na Vás obracím. Za Vaší práci (poslání) moc děkuji.
Přeju krásný sluníčkový den.Kristin

(Aťka, 06. 12. 2006 19:53)
Milé čarodějky,
máte super stránky a hodně lidem pomáháte. Myslím si, že je samozřejmostí, že za dobrou práci má být člověk odměněn. Není vůbec ostuda o finanční příspěvek požádat. V našem společenství jsou to peníze, v jiném tom byly naturálie, tak jen dobře vymyslet pravidla. Jsem toho názoru, že každý rád za radu zaplatí i když je k nezaplacení. A každý dle své kapsičky. Vždyť je to bez vyhledávání kontaktů, telefonů, návštěv a dlouhých cest, přímo z teplíčka domova. To už za odměnu stojí každopádně. Soudní lidé snad nevymřeli a ti méně majetní zase můžou pomoci jinak. Třeba reklamou těmto super stránkám.

 
(Pavlínka, 09. 12. 2006 22:01)

Dobrý večer,milé čarodějky.... Velmi vás obdivuji, jsem dnes na vašich stránkách asi tak po třetí, ale ještě nikdy jsem neměla dost časíku na to si přečíst vše co tu máte. Nejdřív jsem omrkla vaše stránky letem, pak poslala email a přečetla si Andělskou magii, za kterou VELMI DĚKUJI! A dnes jsem si všimla vašich kouzelných čísílek vašeho účtu a musím říct, že i tohle velmi chápu. Mám kartářku, která si nikdy nechce vzít ani korunu a tak jí kupuji alespoň nějaké dárečky, které by se mohli hodit, ale myslím si, že nějaké koruny by jí pomohly mnohem více. Věřím že se ty čísílka budou hodit i nám. Díky za to, že tu jste. PA pa pa


(Simča, 05. 01. 2007 21:19)

Holčičky sluníčka, pokračujte tak, jak uznáte za vhodné. Nenechte se prosím otrávit. Bylo by to moc, moc škoda. Daly jste mi radu a já zaplatila (malinkou částku - symbolickou),jsem samoživitelka s dospívajícíma "miminama",mám se dost co otáčet, synové jsou "černá díra",ale klidně pošlu znovu. Proč ne, za všechno se platí. Vydržte a pokračujte. Přeju zdravíčko a štěstíčko. Simča

Žanda, 12. 01. 2007 23:41)
pročítám anketu a nenacházím žádné konkrétní návrhy. Cítím s Vámi, milé čarodějky. Vím z vlastní zkušenosti, že když člověk pořád dává (lásku, peníze, pozornost, čas, zábavu - jedním slovem energii), tak mu potom chybí. No a když to dělá s láskou a rád je mu zase hloupé (a připadá mu neslušné) za to něco chtít. Nevím, co máte dělat, ale stránky, prosím, nerušte.
Peníze jsou forma energie. Když dáváte svoji energii nám, musíte ji nechat zase proudit zpátky (vedlo by to k nerovnováze a k tragédiím - zákon o zachování energie se ,jako všechny fyzikální zákony, nedá beztrestně porušovat). Jen myslím, že právě Vám nevyhovuje vyvěšování ceníků. Držím palce, ať najdete takový způsob, který by vyhovoval Vašim laskavým a nekomerčním duším. S láskou a vděčností Vaše Jana

(Věra, 02. 03. 2007 18:50)
Milé holky čarodějky,
cítím potřebu vám napsat,ale nevím jestli se mi podaří vyjádřit vše tak,jak myslím.Sama teď řeším problémy a nějak mi to nemyslí,jen co se mi podaří najít věštírnu otevřenou,ozvu se a ráda za radu zaplatím.
Každý soudný člověk určitě pochopí,že se nedá žít ze vzduchu a pokud chcete a děláte svoji práci s láskou a věnujete jí svůj čas(který by jste jinak mohly trávit se svými drahými),měla by za to přijít odměna,jakákoli.Mělo by docházet k výměně energií,jejich vyrovnání... 

Obrazek A tak by to v životě mělo chodit – pomáhat si navzájem. Protože ten, kdo má tendence, udržovat energii pouze pro sebe, ten nikdy nedokáže rozproudit to krásné uvnitř sebe samého, které vyplývá z hřejivé radosti - ze srdce a lásky dávat druhým a být i díky těmto citům obdarován. Časem si snad lidé uvědomí, že navzájem si pomáhat a mít z toho radost, je přirozený proces šťastného a láskyplného života na naší krásné, planetě Zemi. A když tento „zázrak“ lidé pochopí, zažijí uvnitř cosi, čemu se říká pocit štěstí, radosti a naplněnosti. Tak jak zažíváme my všichni, kteří se snažíme, Vám všem lidičkám, dávat to, co prostřednictvím těchto stránek můžeme - alespoň láskyplná slova, podporu a radost. A za to, že vám toto dáváme, tak vy nás odměňujete již jen tím, že nám píšete překrásná slova, které nás pokaždé velmi zahřejí a pohladí. Děkujeme.

Přejeme, vám všem,
abyste v sobě nalezli skutečnou hodnotu štěstí
a opravdovou lásku v životě...

S hřejivou láskou a úctou, Vaše čarodějky.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Free Bitcoin

(quickchainGeD, 9. 9. 2019 20:43)

Grow your bitcoins by 10% per 2 days.
Profit comes to your btc wallet automatically.

Try https://quickchain.cc
it takes 2 minutes only and let your btc works for you!

Guaranteed by the blockchain technology!

Исаков Георгий Владимирович мошенник

(Alexeydix, 7. 9. 2019 16:44)

Откат не только вреден для предприятия покупающего по завышенным ценам, но иполезен являясь залогом финансовой стабильности для человека известного в узких кругах как Исаков Георгий Владимирович 10.07.1973 г.р. в не зависимости от того представляет ли Исаков Георгий Владимирович 10.07.1973 г.р. интересы покупателя или поставщика такого как ООО "Гаскет Технолоджи" ИНН 3435911580 или ООО "Тех-ресурс" ИНН 3460075603 цена на поставку будет существенно завышена. Наверное не нужно объяснять как это работает. Налаженная Исаковым Георгием Владимировичем схема откатов при осуществлении поставок улучшает его финансовое положение и крайне пагубно влияет на финансовое положение покупателя если конечно, он не заинтересован в своем банкротстве. Стоит отметить, что предприятия ООО "Гаскет Технолоджи" ИНН 3435911580 или ООО "Тех-ресурс" ИНН 3460075603 чьи интересы лоббирует Исаков Георгий Владимирович являются современными аналогами известной фирмы «Рога и Копыта», а директора этих предприятий обычные «Фунты»

Modern stairs and fences made of glass, wood, metal

(Dames nam, 4. 9. 2019 16:37)

Depending on the layout of the house and the wishes of the customer to the design can be used marching, slanting, screw, combined and other types of glass stairs. Floating is a relatively simple type of stairs straight or curved designs, the essential element of which is the presence of the inclined series of steps and connecting them stairs (respectively rectangular or semicircular shape). The most common type of stairway has a slope of 30-45°. In such a ladder, the biomechanics of a person who moves up or down it is taken into account as much as possible. The advantage of the design of the flight stairs-the maximum strength with a minimum number of connections. For attaching stairs to the Bolza is used the same type of hinged plates boltov that is a metal fastener, which is used for sequential mounting steps. Stairs can be straight or winder. This type of ladder design allows you to make the mount almost invisible in connection with what has gained great popularity among designers. But, despite the "visual lightness", these stairs are able to withstand heavy loads, in particular, in cases where the design of the stairs is enhanced by a combination with a braid, bowstring or wall mount. In terms of design and construction, the combined staircases are characterized by a free spatial configuration, in which the elements of the staircases are combined with various spiral (screw) structures. Most modular and small stairs are also combined. Combined glass stairs-a vivid example of architectural construction in the style of "eclecticism" - the direction in which an arbitrary combination of styles, designs and materials is used. They are original engineering and artistic solutions. To perform such complex work requires the joint work of the architect and designer and, of course, a high level of professionalism of the installation team

заказ калибровка прошивок ЭБУ автомобилей

(Alvarooraky, 24. 8. 2019 2:24)

Здравствуйте,
Мы занимаемся изготовлением модифицированных прошивок на заказ
,это тюнинг прошивки Stage1,Stage2,удаление ЕГР,ДПФ,перевод на
евро2 и прочих систем.
ролик на ютуб про нас https://youtu.be/f-6RKYIEueY

для Вас мы работаем ЕЖЕДНЕВНО!

заказ калибровки прошивки производится через email
max.autoteams@ya.ru
в заказе обязательно указываем:
Тех. задание!
1. Марка авто:
2. Модель:
3. Объём мотора:
4. Коробка (Мт/Ат):
5. Какой ЭБУ:
6. Чем читали:
7. Задание (тюн/e0/е2/EGR/DPF/Adblue/evap/SAP/TVA/TVS/либо другое):
8. прикрепляем файл стоковой,оригинальной прошивки


Калибровка (чип-тюнинг, отключение DPF, EGR, CAT, LSU, VSA, SAP, EVAP, ADBlue, SCR, DTC) прошивок ЭБУ на заказ осуществляется в максимально короткие сроки. Все заказы направляйте на почту max.autoteams@ya.ru"

заказ калибровка прошивок ЭБУ автомобилей

(Alvarooraky, 22. 8. 2019 13:02)

Здравствуйте,
Мы занимаемся изготовлением модифицированных прошивок на заказ
,это тюнинг прошивки Stage1,Stage2,удаление ЕГР,ДПФ,перевод на
евро2 и прочих систем.
ролик на ютуб про нас https://youtu.be/f-6RKYIEueY

для Вас мы работаем ЕЖЕДНЕВНО!

заказ калибровки прошивки производится через email
max.autoteams@ya.ru
в заказе обязательно указываем:
Тех. задание!
1. Марка авто:
2. Модель:
3. Объём мотора:
4. Коробка (Мт/Ат):
5. Какой ЭБУ:
6. Чем читали:
7. Задание (тюн/e0/е2/EGR/DPF/Adblue/evap/SAP/TVA/TVS/либо другое):
8. прикрепляем файл стоковой,оригинальной прошивки


Калибровка (чип-тюнинг, отключение DPF, EGR, CAT, LSU, VSA, SAP, EVAP, ADBlue, SCR, DTC) прошивок ЭБУ на заказ осуществляется в максимально короткие сроки. Все заказы направляйте на почту max.autoteams@ya.ru"

Podekovani

(Zuzi, 17. 6. 2013 12:55)

Dekuji za tyto stranky, procitam je po kouskach kazdy den, verim v to ze nam tyto stanky dovoluji koukat na svet prece jen lepsim pohledem, vse ma svuj vyznam.Po vecerech prosim andelicky at nas chrani a pomahaji uzdravit moji dcerku a verim ze jsednou me prosby budou vyslyseny. Preji vsem krasny slunickem prosviceny den :-)

Poděkování

(Ivaka, 23. 11. 2012 7:45)

Zdravím vás, milé čarodějky. Vaše stránky s kartičkama navštěvuji dlouho a opakovaně a musím říci, že tak krásné a srdíčku lahodící stránky jsem nikde jinde nenašla. Vaše kartičky mi pomáhají uvědomit si, co je v životě důležité a vím, že když zavítám na tyto stránky, jako bych se dostala do jiného světa. Ještě jsem se nesetkala s otevřenou poradnou, ale to vůbec nevadí, vždycky si v tu chvíli říkám, že je asi daleko více lidí, kteří poradnu potřebují více než já, protože nic není náhoda. Přeji jim to všem. I tak cítím lásku a pomoc a to mě vždycky potěší. Je krásné, že tu máte výběr z mnoha kartiček, které jsou úžasné a vždycky mi odpoví na mé otázky. Je zvláštní, že až dnes jsem si všimla Kasičky s číslem účtu a jsem moc ráda, že Vám mohu nějakým obnosem, třeba i opakovaně, přispět. Plně si to zasloužíte. Jsem ráda, že ukazujete cestu lidem, kteří v dnešním uspěchaném světě hledají oázu klidu a vnitřní pohody. Moc vám za to děkuji a buďte tu dlouho s námi, jsem vám za to vděčná .Přeji vám všem, tvůrcům těchto krásných stránek, i všem hledajícím, hodně zdraví. S láskou Iva

Léčení

(Marie, 29. 10. 2012 19:22)

Právě dnes, asi ne náhodou, jsem našla vaše stránky. Pročítám jednotlivé modlitby, našla jsem i tu pro uzdravení mé vnučky. Děkuji mnohokrát, mohu se lépe vyjádřit s prosbou a vyléčení. Přeji hodně úspěchů a hodných lidiček kolem. Marie

Pohlazení

(Ivana, 19. 5. 2010 16:30)

Chtěla bych moc poděkovat za tyto stránky.Vždy se k nim ráda vracím a působí na mě jako pohlazení. Ujištění, že snad se dá i v tomto světě plném zloby, karierizmu, honbou za penězi atd., najít záchytný bod, který pomáhá věřit, že tomu může být i jinak.Ještě jenou díky.

co je to štěstí

(milena, 19. 8. 2010 22:48)

jen buh davá odměnu lidem kteří ho uznávají srdcem jen buh dává zdraví lidem těm kteří ho nezradí a jen buh dává štěstí jenom lidem těm kdo za nim stojí i v boji.tot, vše.

podpora

(Hanka, 21. 4. 2010 22:18)

Moc děkuji za vaše úžasné stránky, věřím,věřím,věřím
Hanka

zmatek

(Oksana, 30. 10. 2009 6:29)

Dekuji Vam za vase stranky, a tesim se na Vaši odpoved

tehotenstvi

(Kristyna, 23. 9. 2009 12:32)

prosim vas chtela bych vedet jestli budu mit deti a kdy nejde mi to a jestli em miluje partner moje narozeni je 17.4.1991 dekuji vam moc horvathova

Poděkování...

(Roman, 18. 9. 2009 17:18)

Děkuji vám za vaše stránky i za to že pomáháte lidem. Jsem vám za vaši pomoc opravdu vděčný.Přeji vám moc lásky a štěstí...

Hledání

(zdenina, 5. 8. 2009 11:59)

ahoj všichni obdivovatelé jemnohmotných energií, asi jako všichni návštěvníci těchto stránek i já neustále hledám.... snad osvícení, pravdu, skutečnou lásku. Nevím jak vy, ale někde uvnitř cítím, že je to nesmírně jednoduché a tak se pořád dokola ptám, proč, když už jsem mnohdy tááák blízko, mi "to" pokaždé uteče. Každopádně tyhle stránky mi zas a znova dávají chuť pokračovat v cestě a já za to moc děkuji. Mám chvilky, kdy jsem přesvědčena, že jsem pod ochranou andělů, víl, bohů, všech těch pozitivních energií..., jako by mi říkali "stačí požádat", vlastně to opravdu funguje, ale můj rozum pořád straší "co když to nebude navždy, co když to není tak jednoduché".Řekněte, je to tak jednoduché?......

Dokonalost..

(Karolínka, 24. 4. 2009 20:36)

Zdravim všecky milé nadpřirozené bytostičky této stránky.. Vy jste ty co mocky obdivuju.. také mě moc zajímají věštby a výklady, ale nenarodila sem se s touto schopností.. Musí Vám všecky dotahy brát velmi síly a pak jste vyčerpaní.. Já jsem teprve 18letá studentka a zkusím něco málo ušetřit z kapesného a zaslat vám nějaké korunky.. moc sem vám chtěla napsat na mail můj problémek, ale nebudu vás zatěžovat máte toho určitě spoustu.. přeju mocinky moc štěstíčka, zdravíčka a všeho co si přejete!!

Kasička

(Jana, 3. 3. 2009 19:28)

Znám ženu, která se také zabývá věštěním a pomáhá lidem ke zdraví. Když jsem se jí ptala, kolik chce za svou práci. Odpověděla: Tolik, aby ti to nebylo líto. Myslím,že je to skvělé řešení, stejně jako to Vaše

Děkuji Vám čarodějky !

(Wan, 2. 3. 2009 8:54)

a přeji vše dobré, s láskou Wan

Poděkování

(Mazrim Taim, 13. 2. 2009 19:06)

Jako člověk znalý sěta i magických praktik vám chci poděkovat za to, že pomáháte lidem. O tom má být žvot čaroděje. Hluboká poklona a vděčnost

Mazrim TAim

Přání

(JANA, 26. 12. 2008 11:28)

Našla jsem náhodou /asi to není náhoda/Vaše stránky.
Jsou opravdu hřejivé.Pročítám je každý den a vždy najdu něco co mě osloví ikdyž všemu nerozumím.
Přeji Vám všem úšpěšný rok 2009 a to ve všech směrech.