Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Vážení a milí,
Tato rubrika vám slouží jako vzkazník pro nás... Například - pokud nám chcete cokoli sdělit, něco se zeptat ohledně stránek, či upřesněnit; poděkovat nám, nebo vyjádřit svou kritiku.

Prosím, abyste sem nezadávali dotazy ohledně budoucnosti.

Na vaše krátké dotazy je zdarma vyhrazena věštírna. Není-li otevřena a máte-li zájem svůj problém řešit obšírněji, pište, prosím, na email: atarot(zavináč)centrum.cz,
popřípadě se můžete objednat na rozbor Vaší situace
na telefonním čísle: +420 723 673 877.

Děkujeme za pochopení.
S láskou za Atarot team, Iwanka.

* * *

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Renatku, Petra a ostatní

(Iwanka, 6. 3. 2013 18:37)

Děkuji za Vaše vyjádření a přeji i já Vám
mnoho lásky, energie, sluníčka a vyplnění všeho co si přejete.
Pro Petra:
Pane Petře, i Vám velice děkuji za zprávu a poděkování. Jsem opravdu moc ráda, pokud i to, co jsem doposud na stránkách vytvořila, lidem v tísni pomáhá.

Bohužel, dnešní společnost se stala velice chamtivou a sobeckou a tak mnoho lidí v ní trpí, protože se s tím nedokáží vyrovnat.

Ale je třeba prostě se nad to povznést a zmobilizovat vlastní léčebné síly. Každý je má v sobě. Jak se říká, vše zlé bývá pro něco dobré. A většinou, když se na to pak podíváme z nadhledu, to bývá pravda. :)

Přeji Vám pevné zdravíčko a silné srdíčko; lásku, hojnost, sílu a radost v každodenním životě. Děkuji.

Pro ostatní:
Děkuji za veškeré vaše reakce. Omlouvám se, že jsem se zde velmi dlouho neukázala. Hlavně Emilce. Emilko, žiji a co nejdříve to půjde něco na atarot.cz napíši.

Mějte se všichni moc hezky a přeji všem lidem zdraví, lásku, štěstí, hojnost a spoustu energie a sluníčka v každém dni. :)

Kouzelné dny všem.
S láskou Iwča.

Poděkování

(Petr Pisinger, 30. 10. 2012 11:59)

Rozhodl jsem se Vám všem,kteří jste vytvořili úžasné stránky z celého srdce poděkovat za jejich obsah.Kvůli zlým lidem jsem se dostal do problémů se srdcem,nikdo mi nedokázal pomoci,na drahou léčbu už mi nezbyly peníze.Díky zveřejnění Vašich manter se z problémů dostávám.Přijměte ,prosím co nejsrdečnější pozdravy všem,kterým není osud těch,kteří se v tomto světě z jakékoliv příčiny se nemohou bránit upřímný dík a obdiv.S láskou Váš čtenář.

minulost

(Renata, 17. 1. 2013 14:44)

Dobry den nasla jsem si vaše stranky nahodne a muzu rici ze me moc nadchli.Hodne jsem se docetla a poznala sve skutecne ja a svou hodnotu timto vam chci moc podekovat a preji vsem hodne stesti moudrosti a lasky

Dotaz

(tomáš, 17. 3. 2012 14:45)

Ahoj baví mě fotografování a chtěl bych mít třeba i fotostudio ale nevím jestli je hřích fotit akty a podobné věci pouze z pracovních důvodů. Děkuji za odpověd

Re: Dotaz

(Lukáš , 26. 8. 2012 21:37)

Podle mého názoru, jestliže tě to naplnuje, baví tě to a cítíš že to máš dělat, pak proč by to měl být hřích, případně něco nemravného...to co je mravné nebo nemravné určuje společnost a společnost je tvořena milióny individualit, takže pokud to tebe činí štastným hurá do toho ;) :) Každý jsme jiný a každého naplnuje něco jiného, a proto je třeba respektovat názory a volby druhých. Pokud tedy nebudeš někoho nutit, nebo fotit tak že o otm druhý neví, ale najdeš si někho koho zase baví pozovat nahý, pak je myslím vše ok ;)

Jen tak

(Pa, 20. 7. 2011 15:12)

Přeji hezký den. Jen tak jsem bloumala po stránkách o bylinách a - ejhle - našly si mě ty vaše. Dokonale mě oslovily a já vám, milé čarodějky, za ně velmi děkuji. Vaše dílo je skvělé! Přeji mnoho radosti z další práce. Pa

(KATEŘINA HÁJKOVÁ, 4. 5. 2011 22:58)

MOC DĚKUJI ZA TYTO KRÁSNÉ A ÚŽSNÉ STRÁNKY!!! :-)

poděkování

(Petra, 6. 4. 2011 8:09)

Děkuji moc Iwance, pomoc, kterou mi poskytujete po skype je naprosto neocenitelná a jsem moc ráda, za čas, který mi věnujete. V dnešní době jste sluníčko, které vždy zahřeje, když mám pocit, že už lépe nebude. Iwanko moc děkuji a bude líp. Vím to...

děkuju moc

(zuzka, 27. 1. 2011 13:29)

dobrý den Iwanko děkuju moc za náš rozhovor hrozně moc mi pomohl alespoň v tom ujasnit si teď už bývalého přítele který mě skutečně chtěl jen zníčit, otevřela ste mi s andílky oči mimochodem jsou pořád se mnou i teď když vám píšu :) jakmile to bude možné napíšu vám sms s atumem kdy bych vám zavolala,
přeji pěkný den a ještě jednou moc děkuji

poděkování

(martina, 22. 10. 2010 13:53)

Děkuji Vám za hezké stránky, ráda na ně chodím a vykládám si.... Dneska jsem koukala na věštírnu a připadá mi úžasné, že se v nouzi můžeme s Vámi a s anděly poradit!

Poděkování

(Alena, 19. 10. 2010 19:06)

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za krásné stránky.Jsem na nich denně a hodně mi pomáhají. Ještě jednou velké DÍKY!

bezva stránečky

(jarmila, 14. 9. 2010 11:42)

Klidně bych tady seděla od rána do večera,moc mi to tu pomáhá a uklidňuje,děkuji,přeji hodně sluníčkové dny

Vztah

(Cahisha, 10. 8. 2010 17:00)

Cahishi delej to co ti tve srdce rika nikam nespechej dej si na rozhodnuti tolik casu kolik sama potrebujes.Vztah na dalku je bolestivy vim ocem mluvis,take jsem si to zazila.On se semnou take rozesel dlouho mi trvalo nez jsem se stim smirila.Nenech se do niceho nutit..jednej tak jak to ty sama citis.

rozhodnutí

(Dáša, 23. 7. 2010 17:24)

moc děkuji čarodějce Ivance a prosím o e-mailovnou radu. Přeji še dobré

Podivný sen

(Pavla (20), 23. 7. 2010 11:07)

Dobrý den, asi tak před 14 dny se mi zdál sen. Zdálo se mi, že přijel můj kamarád (bývalý milenec)ke mně domů a moje mamka ho ubytovala do části, o které jsem ani nevěděla. Když jsem tam vstoupila, byla jsem okouzlená tím domem. Byl nádherný, obyvák byl jak z nějakého zámku, antické sloupy, mramor... skutečně nádhera a luxus. Byla to součást našeho současného domu, ale o které jsem vůbec nevěděla. V hlavě mě napadlo, proč nebydlíme tam. Pak se tam ukázal zase můj kamarád, ale on zde nesehrával tak podstatnou roli. Když jsem se ale o tom mém snu začala bavit s mamkou, tak mi řekla, že se ji zdál stejný nebo aspoń hodně podobný sen s domem. Taky o něm nevěděla, že existují i tyto místnosti, jak jsou nádherné a taky nechápala, proč bydlíme v obyčejné verzi, když můžeme zde. Ji se ten sen ale zdál již dvakrát. Chtěla jsem se zeptat, zda to může mít nějaký význam. Ještě, když se objevil u nás dvou a to víceméně ve stejném časovém úseku. Jaký tedy? Děkuji za odpověď. Vážně mi to leží v hlavě a popravdě ten sen ve mě zanechal stále nějaký dojem. Pavla

poďakovanie:-)

(ivana, 17. 7. 2010 15:01)

Milá Iwča:-)
strašne moc ti ďakujem za odpoveď...budem sa snažiť ,lepšie kontrolovať svojich zamestnancov a snáď to pomože..dala si mi nádej,ze to bude lepsie ...veľmi pekne ďakujem.s pozdravom ivana :-)

Nádherné stránky:-)

(Eva , 21. 6. 2010 13:50)

Milé čarodějky, máte opravdu přenádherné stránky:-).Jsem na nich skoro každý den a až dnes jsem si všimla, že máte zase něco úplně nového krásného co se nádherně čte. Na vašich stránkách si určitě každý najde to své ať už to jsou andílci, runy, delfínci nebo vše ostatní. Určitě velice ráda využiji i váš výklad.
Moc moc za vaše stránky děkuju a přeji moc moc moc hodných lidiček:-).
Samé krásné dny přeje Eva

Poďakovanie

(Blumen, 5. 6. 2010 11:57)

Nesmierne ma potešilo, že som našla Vaše stránky, spôsobili mi radosť, nakopli ma energiou a hladom po ďalšom poznávaní vecí duchovných.
Ďakujem, ďakujem a posielam aspoň trošku energie pre Vašu prácu.

Poděkování

(Jana, 25. 5. 2010 10:04)

Zdravím všechny lidičky na těchhle nádherných stránkách.A děkuji za ně,ukazují mi cestu životem a věřím,že to funguje,ale člověk musí věřit a chtít.Vím,že někdy jsme každý v úzkých,ale nevzdávejte se.Vždyť život je tak krásný a proč si jen znepříjemňovat negativními myšlenkami.Přeji vám všem hodně štěstí a zdraví a víru v dobro.

:-)

(Lidy, 21. 5. 2010 22:52)

Ahojky holčiny,
jak tu bylo už někde zmíněno, tak by ta seznamka nebyla vůbec špatná :-) A myslím, že kdyby byla pod patronátem duchovních bytostí, kteří se angažují v oblasti milostných vztahů, tak by to bylo úžasné. Když už tak je dělána Věštírna. Já jsem pro :-)